Loading...

Aktualności

China Print 2017

Zakończyły się międzynarodowe targi poligraficzne CHINA PRINT w Pekinie. Firma Highcon zaprezentowała swoje produkty w znanym już z targów DRUPA 2016, pełnym profesjonalizmu stylu. Wystąpienia połączone z projekcjami filmów pokazowych dały możliwość widzom poznania wachlarza zastosowań cyfrowych maszyn wykrawająco-bigujących Highcon.

Maszyny BEAM i EUCLID III pracowały w Pekinie na najwyższych obrotach (w przypadku EUCLID III było to aż 2000 arkuszy B1 na godzinę!). Mocnym punktem przestrzeni Highcona były także hostessy w kreacjach wykonanych przy pomocy maszyn Izraelskiego producenta. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z targów CHINA PRINT 2017.

Trwające od 9 do 13 maja międzynarodowe targi poligraficzne CHINA PRINT 2017 w Pekinie, już po raz 18 powitają największych producentów maszyn poligraficznych. Ponad 160 000 m2 powierzchni ekspozycyjnej i wystawienniczej stawia tą edycję targów na pierwszym miejscu w Azji.

Highcon, kontynuując ogromny sukces z targów Drupa 2016, zaprezentuje swoje innowacyjne technologie przeprowadzając, ściągający tłumy, show „Power of Paper”!

Maszyny Highcon to innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju cyfrowe automaty wykrawająco-bigujące! Cechy takie jak, brak wykrojnika, skrócenie do minimum czasu narządu, a także efekty niemożliwe do osiągnięcia dla tradycyjnego wykrawania, sprawiają, że maszyny Highcon są idealnym rozwiązaniem zarówno dla niskich nakładów jak i produkcji masowej. Na targach CHINA PRINT 2017 będzie można zobaczyć modele maszyn Highcon Beam oraz Highcon Euclid III.

Serdecznie zapraszamy do Pekinu!

Innowacyjność dla was!

Maszyny wykrawająco bigujące firmy Highcon są jednymi z najbardziej innowacyjnych na świecie, przyspieszony proces przygotowania jak i mnogość możliwości jakie dają przez użycie wykrawania laserowego są ich głównym atutem.

Highcon zorganizował konferencję mającą na celu wymianę doświadczeń dystrybutorów z całego świata. MMDS machines też tam było w osobie CEO Tomasza Marczewskiego!!! Izraelskie spotkanie obfitowało w kreatywne panele dyskusyjne i szkolenia, na których przedstawiciele z całego świata wymieniali się doświadczeniami w sprzedaży maszyn Highcon.

Producent pragnie udoskonalać swe maszyny w oparciu o feedback ze strony dystrybutorów - to my mamy kontakt z Państwem! Bądźmy innowacyjni razem!

„Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom konferencji Highcon Proving the power of paper za wspaniale wspólnie spędzony czas w Izraelu” – Tomasz Marczewski – CEO – M. M. Druk serwis sp. Z o. o.