Loading...

Outsourcing Poligrafii

z nami masz czas na kawę

Idea Print management

MMDS Print Management to pierwsza w Polsce firma oferująca wyspecjalizowane usługi w zakresie kompleksowego zarządzania procesami projektowania, produkcji oraz dostaw materiałów poligraficznych i reklamowych.

Print Management (zarządzanie drukiem) to koncepcja outsourcingu usług poligraficznych, w której Odbiorca zamawia wszystkie swoje druki - od wizytówek i naklejek, poprzez ulotki, broszury, opakowania aż do banerów i gadżetów - za pośrednictwem jednej firmy.

Firma świadcząca usługę Print Management dzięki specjalizacji w dziedzinie poligrafii potrafi bardzo skutecznie dobrać najwłaściwszą technologię wykonania do danego zamówienia, przejmując od Klienta odpowiedzialność za wybór i nadzorowanie pracy dostawców oraz całościową koordynację procesów związanych z projektowaniem, produkcją i logistyką.

Oszczędzaj na druku

PRINT MANAGEMENT TO PLANOWANIE

oraz racjonalizacja wydatków poprzez skuteczną optymalizację wszystkich procesów na drodze, którą pokonuje produkt od pomysłu do momentu, gdy trafi on w ręce Odbiorcy. Łączna skala działalności prowadzonej przez MMDS PM pozwala wygenerować dodatkowe oszczędności na zamawianych usługach i surowcach.

Dzięki takiemu modelowi współpracy Klient oszczędza czas i pieniądze, ogranicza ryzyko i odpowiedzialność za błędy dostawców oraz zwiększa efektywność procesów projektowania, produkcji i dostaw materiałów poligraficznych. Otrzymywane produkty, spełniając założone funkcje użytkowe i cele marketingowe, charakteryzują się doskonałą jakością, a terminy ich realizacji są krótsze bez dodatkowych nakładów finansowych.

audyt

Drogi nasz przyszły Partnerze, czy wydajesz na poligrafię przeszło 20 000 miesięcznie?
Drukujesz różne materiały w różnych ilościach korzystając z różnych technik drukarskich i różnych drukarń?
Musisz, w swoim zakresie, organizować logistykę i wysyłki wydrukowanych materiałów?
Masz czasami uczucie, że można było coś zrobić bardziej optymalnie, a przez to oszczędniej?
Zapłaciłeś za karuzelę, a wystarczyłaby huśtawka?
Skontaktuj się z nami, a my pokażemy Ci jak i gdzie szukać oszczędności nawet do 20%. Oddaj problemy z drukiem ekspertom od poligrafii, swój czas i energię będziesz mógł poświęcić na sprawy SWOJEJ Firmy
Z nami masz czas na kawę...

Zaufali nam