Loading...

O nas

MMDS PRINT MANAGEMENT JEST MARKĄ SPÓŁKI M.M. DRUK SERWIS Sp. z o.o., KTÓRA DZIAŁA W BRANŻY POLIGRAFICZNEJ OD 1996 ROKU

Kim jesteśmy?

MMDS Print Management oferuje wyspecjalizowane usługi w zakresie kompleksowego zarządzania procesami projektowania, produkcji oraz dostaw materiałów poligraficznych i reklamowych. Dzięki takiemu modelowi współpracy Klient oszczędza czas i pieniądze, ogranicza ryzyko i odpowiedzialność za błędy dostawców oraz zwiększa efektywność procesów projektowania, produkcji i dostaw materiałów poligraficznych.

Jak działamy?

SETKI TYSIĘCY WYKONANYCH PRAC – w tym wiele nietypowych – sprawia, że specjaliści MMDS PM posiadają unikalną wiedzę w dziedzinie poligrafii – surowców, technologii, procesów produkcji, możliwości dostawców i oczekiwania odbiorców usług poligraficznych. Analizując potrzeby marketingowe, użytkowe i wizualne związane z danym produktem, zaproponują dla niego najlepsze rozwiązanie.

MMDS to również studio graficzne, tworzone przez zespół doświadczonych grafików, oferujących najwyższą jakość projektów i składów, opartą na gruntownej wiedzy. Bezpieczeństwo prac zapewnia specjalistyczny sprzęt i nowoczesne oprogramowanie.

Gwarantem terminowych i precyzyjnie zorganizowanych dostaw jest gotowy na wszystko dział logistyki. Wyspecjalizowana, doświadczona kadra, świetna organizacja, pozwala na sprostanie sytuacji, w której różne produkty, w różnych ilościach i w różnych terminach są przeznaczone do różnych miejsc.

Jak zaczynaliśmy?

Od początku działalności spółka zajmowała się projektowaniem, produkcją i dostawami materiałów poligraficznych i reklamowych. W swojej 20-letniej historii, firma zrealizowała setki tysięcy prac dla setek klientów w Polsce i za granicą, reprezentujących niemal wszystkie branże.

Skala zamówień zrealizowanych przez MMDS Print Management mierzona jest w setkach milionów sztuk produktów poligraficznych i reklamowych. W ciągu długoletniej działalności firma nawiązała relacje z podwykonawcami, których zaplecze technologiczne pozwala wyprodukować dowolny produkt poligraficzny i reklamowy.